UAB “KADEIRA” – baldai, Jūsų svajonių namams !!!

Mūsų specializacija – nestandartinių baldų gamyba. Pagal individualų užsakymą pagaminsime specialiai Jūsų namams pritaikytus baldus. Pasirūpinsime, kad baldai atitiktų ne tik individualius poreikius, bet ir išskirtinį skonį. Norėdami sukurti Jums tinkamiausią produktą, nuolat keliame kvalifikaciją ir domimės baldų gamybos naujovėmis. Specializuojamės aukštesnio sudėtingumo modernių bei klasikinių baldų gamyboje.

Kadeira savo klientų pasitikėjimą užsitarnavo per ilgalaikę patirtį įgytu profesionalumu. Baldų gamyboje naudojame tik sertifikuotas aukščiausios kokybės medžiagas – medžio masyvą, laminuotą medžio drožlių plokštę (LMDP), dažytą medžio dulkių plokštę (MDF) ir kt. medžiagas, užtikrinančias ilgametį jų tarnavimą. Skirdami didelį dėmesį gaminio kokybei naudojame tik aukščiausios kokybės furnitūrą.

MES PADĖSIME ĮGYVENDINTI JŪSŲ SVAJONĘ

 

Mūsų misija: Būti patraukliausiu partneriu klientams, ieškantiems nestandartinių baldų gamybos sprendimų, ir plačiai pripažinta už mūsų gaminius bei paslaugas ir mūsų pagarbą. Kurti atsakomybe ir pasitikėjimu pagrįstus santykius su klientais tiekiant išskirtinės kokybės gaminius bei paslaugas.

 

Mūsų vizija: Tapti nestandartinių baldų gamybos, prekybos ir paslaugų lydere Lietuvoje ir europos šalyse. Būti patikimu partneriu klientams ir pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną.

 

Mūsų vertybės:

1. Dėmesys klientui

2. Darbuotojai

3. Patikimumas

4. Mūsų paslaugų spektras

5. Gamyba ir prekyba